אודות

ד"ר דין קרן

בוגר בית הספר לרפואה בתל-אביב. התמחות בגסטרואנטרולוגיה (מחלות דרכי עיכול) ורפואה פנימית במסגרת המרכז הרפואי בני-ציון בחיפה והשלמת הכשרה בתזונה בארה"ב.

עלה לארץ מוונקובר שבקנדה. תחומי פעילותו הינם באנדוסקופיה פולשנית ותזונה. ניסיון עשיר של מעל 40,000 פעולות אנדוסקופיות.

השילוב של אנדוסוקפיה מתקדמת / גסטרואנטרולוגיה ביחד עם הכשרה בתזונה - מביא לעיסוקו העיקרי בתחום הבריאטריה והטיפול סביב לקהל הפונה לפיתרון ניתוחי או אנדוסקופי (לא כירורגי) להשמנת יתר בכל שלבי ההליך:

החל משלב ההתלבטות "מה הטוב ביותר עבור כל מטופל"; טיפולים שונים אנדוסוקפיים להשמנת יתר; ובהמשך במעקב וטיפול בסיבוכים השונים של הניתוח הבריאטריים או עליינה חוזרת במשקל.

כמו כן עוסק בפעולות טיפוליות מתקדמות כמו הכנסת תומכנים (סטנטים), קליפסים ועצירת דימומים - בתחום ה-ERCP (בדיקה אנדוסקופית שנעשית בחשד לאבנים או בעיות אחרות כגון: היצרויות או דליפה בדרכי המרה או בצינור הלבלב),  בוגר השתלמות בשני מרכזים הידועים ביותר בגרמניה. בעל ניסיון רב של מעל עשר שנים ומהווה את אחד מעמודי התווך בביצוע פעולות אלה במסגרת בית-החולים בבדיקות מתוכננות ודחופות כאחד.

לאחר לימודי תזונה במכון הבינלאומי לתזונה קלינית בארה"ב בתכנית המיועדת להכשרת רופאים, הקים את המרפאה לגסטרואנטרולוגיה מטבולית/בריאטרית. בעל גישה מיוחדת המשלבת את ידע ונסיון רב בתחום הגסטרואנטרולוגיה, פעולות פולשניות חדשניות ובהמשך ייעוצי תזונה-רפואיים.

ה"אני מאמין" שלו ששילוב ההתמחויות ביחד עם נסיון רב בפעולות מתקדמות אנדוסקופיות שונות והרצון לעזור למטופל – נותן מענה מקיף ואיכותי לבעיות השונות במערכת העיכול החל מהייעוץ הראשוני, איבחון, טיפול וייעוצים (רפואיים ותזונתיים) לאחר מכן.

מאמרים אחרונים

×

הצהרת נגישות

אתר זה מונגש לאנשים עם מוגבלויות על פי Web Content Accessibility Guidelines 2 ברמה AA.
האתר נמצא תמידית בתהליכי הנגשה: אנו עושים כל שביכולתנו שהאתר יהיה נגיש לאנשים עם מוגבלות.
אם בכל זאת נתקלתם בבעיית נגישות אנא שלחו לנו הערתכם במייל (אל תשכחו בבקשה לציין את כתובת האתר).

אודות ההנגשה באתר:

 • אמצעי הניווט וההתמצאות באתר פשוטים ונוחים לשימוש.
 • תכני האתר כתובים בשפה פשוטה וברורה ומאורגנים היטב באמצעות כותרות ורשימות.
 • מבנה קבוע ואחיד לנושאים, תתי הנושאים והדפים באתר.
 • האתר מותאם לצפייה בסוגי הדפדפנים השונים (כמו כרום, פיירפוקס ואופרה)
 • האתר מותאם לסביבות עבודה ברזולוציות שונות.
 • לאובייקטים הגרפיים באתר יש חלופה טקסטואלית (alt).
 • האתר מאפשר שינוי גודל הגופן על ידי שימוש במקש CTRL וגלגלת העכבר וכן בלחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה הנגללת בצד האתר ונפתחת בלחיצה על הסמלון של כסא הגלגלים.
 • הקישורים באתר ברורים ומכילים הסבר להיכן הם מקשרים.
  לחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה שבצד האתר, מסמנת את כל קישורי האתר בקו תחתון.
 • אנימציות ותכנים מהבהבים: הכפתור המתאים לכך בערכת ההנגשה שבצד האתר , מאפשר להסתיר בלחיצה אחת את כל התכנים באתר הכוללים היבהובים או תכנים המכילים תנועה מהירה (אנימציות, טקסט נע).
 • למתקשי ראיה: מתקשי הראיה שבנינו יכולים להעזר בשני כפתורים הנמצאים בערכת ההנגשה בצדו הימני של האתר, האחד מסב את האתר כולו לגוונים של שחור ולבן, השני מעביר את האתר כולו למצב של ניגודיות גבוהה.