בחודש נובמבר 2009 הכרתי אדם נפלא במרפאת השמנה בבית חולים בני ציון בשם ד"ר דין קרן או כפי שהוא מרשה לקרוא לו דין. כל זה הגיע בעקבות הדרדרות מצבי הבריאותי בעקבות השמנה ומשקלי היה 170 ק"ג.

סבלתי מכל מיני מחלות כגון: אבנים בכליות, כבד מוגדל ושומני, פוליפ שומני בכיס מרה, כולסטרול גבוה מאוד, שומנים בדם ועוד מחלות שאני נמנע מלפרט שנגרמו כתוצאה מהשומן.

כל תקופת ההשמנה לא יכולתי להתאמץ גופנית, היה לי קשה לעלות מדרגות וכן הייתי מוגבל בעבודה. (בכל זאת 170 ק"ג).

יום אחד לקחתי את הבת שלי לגן ושני ילדים בני 5 אמרו לבת שלי "וואו, איזה אבא שמן יש לך". כל הדרך חזרה הביתה נזכרתי בעיניה הדומעות של בתי הקטנה ובמקרה באותו יום פגשתי אשה נפלאה ששלחה אותי למרפאה השמנה בבני ציון ואמרה לי כי יש שם אדם נפלא שרק הוא יכול לעזור לי.

כבר בטלפון הראשון במרפאה קיבלתי יחס חם ואוהב. ההמתנה היתה מאוד קצרה עם דין. בזמן הפגישה עמו ראיתי מלאך יושב מולי וידעתי כבר אז שאדם זה יכול להציל את חיי.מהר מאוד הגענו למסקנה שאני חייב לעבור את ניתוח השרוול. מהר מאוד סיימתי את הבדיקות שהייתי אמור לעשות לפני הניתוח. חזרתי למרפאה לקביעת תור לניתוח.

ברצוני לציין כי בחודש ששהיתי בבית בבדיקות המרפאה של דין היתה בקשר טלפוני איתי על בסיס קבוע. באותו יום שעשיתי את הניתוח נפגשתי עם דין בבית חולים. היתה לנו שיחה חמה ותומכת.  יום לאחר הניתוח נפגשתי איתו ועם הדיאטנית והיחס המשיך להיות חם ואוהב. שבועיים לאחר הניתוח היו לי כל מיני שאלות ופשוט היחס המדהים והחם והקשר התמידי שכולל שיחות טלפון ופגישות עם דין עזרו לי מאוד אני רוצה לציין כי לאדם ששוקל 170 ק"ג להגיע למצב שהוא מתחיל דיאטה לאחר הניתוח הוא קשה וזקוק לתמיכה. התמיכה שקיבלתי מדין גם בימי שישי, שבת, ובשעות לא שיגרתיות, דין היה מתקשר אלי כמעט כל יום ושואל לשלומי, דבר שלא מאפיין אדם רגיל אלא מלאך.

היום ארבעה וחצי חודשים לאחר הניתוח אני שוקל 122 ק"ג. סה"כ הורדתי 48 קילו. הכבד שלי כבר לא מוגדל ושומני, אין לי כולסטרול בדם, אין לי שומנים בדם, אני יכול לעשות ספורט ברמה גבוהה, 4 פעמים בשבוע אני מבצע פעילות אירובית במשך שעתיים לכל פעילות, מיום ליום יש לי יותר כח ומוטיבציה להמשיך בחיים יותר בריאים.

 ברצוני לציין כי התגובות שאני מקבל מחברים בעבודה, משפחה, מכרים וכמובן הילדים שלי מחממות את הלב.

אני לא יודע אם הייתי מגיע לשינוי כזה והתחלת חיים חדשים ללא תמיכתו ועזרתו של ד"ר דין.

ברצוני להודות לד"ר דין קרן על כך שהציל את חיי ונתן לי את הכח לחיים חדשים.

             

                                                                                 תודה רבה ממני שרון.

 

 

 

 

 

 

 

 

×

הצהרת נגישות

אתר זה מונגש לאנשים עם מוגבלויות על פי Web Content Accessibility Guidelines 2 ברמה AA.
האתר נמצא תמידית בתהליכי הנגשה: אנו עושים כל שביכולתנו שהאתר יהיה נגיש לאנשים עם מוגבלות.
אם בכל זאת נתקלתם בבעיית נגישות אנא שלחו לנו הערתכם במייל (אל תשכחו בבקשה לציין את כתובת האתר).

אודות ההנגשה באתר:

 • אמצעי הניווט וההתמצאות באתר פשוטים ונוחים לשימוש.
 • תכני האתר כתובים בשפה פשוטה וברורה ומאורגנים היטב באמצעות כותרות ורשימות.
 • מבנה קבוע ואחיד לנושאים, תתי הנושאים והדפים באתר.
 • האתר מותאם לצפייה בסוגי הדפדפנים השונים (כמו כרום, פיירפוקס ואופרה)
 • האתר מותאם לסביבות עבודה ברזולוציות שונות.
 • לאובייקטים הגרפיים באתר יש חלופה טקסטואלית (alt).
 • האתר מאפשר שינוי גודל הגופן על ידי שימוש במקש CTRL וגלגלת העכבר וכן בלחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה הנגללת בצד האתר ונפתחת בלחיצה על הסמלון של כסא הגלגלים.
 • הקישורים באתר ברורים ומכילים הסבר להיכן הם מקשרים.
  לחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה שבצד האתר, מסמנת את כל קישורי האתר בקו תחתון.
 • אנימציות ותכנים מהבהבים: הכפתור המתאים לכך בערכת ההנגשה שבצד האתר , מאפשר להסתיר בלחיצה אחת את כל התכנים באתר הכוללים היבהובים או תכנים המכילים תנועה מהירה (אנימציות, טקסט נע).
 • למתקשי ראיה: מתקשי הראיה שבנינו יכולים להעזר בשני כפתורים הנמצאים בערכת ההנגשה בצדו הימני של האתר, האחד מסב את האתר כולו לגוונים של שחור ולבן, השני מעביר את האתר כולו למצב של ניגודיות גבוהה.