למלאך שלי...!!!!

ד"ר דין היקר (או רק דין - כפי שאתה אוהב שקוראים לך...)!!!!

זהו זה אני סוגרת שלוש שנים לאחר השינוי המשמעותי ביותר בחיי (הנעשה בשבילי כפי שאתה אמרת לי מאות פעמים לכל אורך הדרך.

אפשר כבר להכתיר אותי כסיפור הצלחה!!!

אני חדשה, הכל חדש בחיי. מעבר למידות ובריאות... האישיות, הביטחון האישי, הנפש, אורח החיים, הנאות החיים ועוד מליון דברים אחרים. הדבר היחידי שנשאר אותו הדבר זהו המשפחה שבלעדי תמיכתם לא הייתי מצליחה. הרי אמרת לי לכל אורך "שטיפת המוח" שהעברת אותי ואת משפחתי - שזהו תהליך משפחתי לכל דבר - וחיוני לשם ההצלחה.

אני מודה לך מקרב לב על הכל. על התמיכה, הליווי, הגיבוי, האנושיות, השיחת טלפון לחיזוק מדי פעם ממך ופשוט על היותך בחיי. אני כמו רבים אחרים זכיתי להיות חלק ממשפחת ה"האנשים המתחדשים" שלך הגדולה ומתרחבת. שמך הולך לפניך ואני מאחלת לכל מי שרוצה לעשות את הצעד הזה בחיים - ליהנות מטוב לבך ורצונך האמיתי והמקצועי לעזור.

זה לא יאומן שלאחר גיל 50 אפשר להתחיל חיים חדשים. היום שבו ד"ר מטר היקר מכל אמר לי לפגוש אותך, היה אחד הימים החשובים בחיי ולא הבנתי זאת מייד. אני מכירה אנשים רבים שעוברים צעדים כאילו ללא ד"ר דין והם ללא ליווי, ללא הבנה על מה שהולך להיות וללא כתובת ופשוט לא מאושרים - ועם הזמן רובם חוזרים למשקלם הקודם ולא נהנים מההזדמנות האמיתית שטמון בניתוח זה.

זהו זה אמרתי המון, במקום תמונה שאני קצת מתביישת לשלוח, אני שולחת לך את הדבר שמייד ראיתי אצלך, עשה את הקשר בינינו ושאמרת לי לקום איתו מדי יום - החיוך, הלב והשמש....

אוהבת מאד

ל. מתל-אביב

×

הצהרת נגישות

אתר זה מונגש לאנשים עם מוגבלויות על פי Web Content Accessibility Guidelines 2 ברמה AA.
האתר נמצא תמידית בתהליכי הנגשה: אנו עושים כל שביכולתנו שהאתר יהיה נגיש לאנשים עם מוגבלות.
אם בכל זאת נתקלתם בבעיית נגישות אנא שלחו לנו הערתכם במייל (אל תשכחו בבקשה לציין את כתובת האתר).

אודות ההנגשה באתר:

 • אמצעי הניווט וההתמצאות באתר פשוטים ונוחים לשימוש.
 • תכני האתר כתובים בשפה פשוטה וברורה ומאורגנים היטב באמצעות כותרות ורשימות.
 • מבנה קבוע ואחיד לנושאים, תתי הנושאים והדפים באתר.
 • האתר מותאם לצפייה בסוגי הדפדפנים השונים (כמו כרום, פיירפוקס ואופרה)
 • האתר מותאם לסביבות עבודה ברזולוציות שונות.
 • לאובייקטים הגרפיים באתר יש חלופה טקסטואלית (alt).
 • האתר מאפשר שינוי גודל הגופן על ידי שימוש במקש CTRL וגלגלת העכבר וכן בלחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה הנגללת בצד האתר ונפתחת בלחיצה על הסמלון של כסא הגלגלים.
 • הקישורים באתר ברורים ומכילים הסבר להיכן הם מקשרים.
  לחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה שבצד האתר, מסמנת את כל קישורי האתר בקו תחתון.
 • אנימציות ותכנים מהבהבים: הכפתור המתאים לכך בערכת ההנגשה שבצד האתר , מאפשר להסתיר בלחיצה אחת את כל התכנים באתר הכוללים היבהובים או תכנים המכילים תנועה מהירה (אנימציות, טקסט נע).
 • למתקשי ראיה: מתקשי הראיה שבנינו יכולים להעזר בשני כפתורים הנמצאים בערכת ההנגשה בצדו הימני של האתר, האחד מסב את האתר כולו לגוונים של שחור ולבן, השני מעביר את האתר כולו למצב של ניגודיות גבוהה.