27.12.14


שלום, שמי אסף ואני משרוול טרי. נותחתי בבית חולים פרטי במרכז הארץ ע"י רופאה מצוינת ונפלתי בסטטיסטיקה. השתחררתי כשלושה ימים אחרי הניתוח הביתה ובביתי לא חשתי טוב והחום עלה כשהוא מלווה בכאבי בטן עזים. חזרתי לבית החולים ולמזלי הרופאים זיהו את הדלף בזמן. המשך הסיפור  ניתוח לפרוסקופי נוסף לניקוז הדליפה והשארת נקזים. צום עם שתיה במשך כארבעה וחצי חודשים והמתנה ארוכה בתקווה שהגוף יצליח לסגור את הדליפה בעצמו ללא התערבות חיצונית נוספת.
 

לאחר תקופת המתנה ארוכה עם הזנה ישירות לווריד (דרך צנתר הנקרא פיק ליין)והתייעצות עם צוות הרופאים הבשילה ההבנה כי יש צורך בהתערבות על מנת לפתור את הבעיה.
 

ד"ר דין קרן בצע כמה בדיקות גסטרו ובבדיקה האחרונה הוכנס קליפ שסגר את הדלף ובוצע טיפול בעזרת צריבה.ד"ר דין קרן הצלת אותי והחזרת אותי למסלול החלמה רגיל של פוסט שרוול ועל כך אני רוצה להודות לך מכל הלב, החזרת אותי לחיים.
 

על הטיפול שלך בי ד"ר דין היקר אני מעוניין לומר מספר דברים. ראשית, הטיפול המקצועי האיכותי מנע ממני לעבור תהליכים אחרים שרופאים אחרים המליצו עליהם. והיו מביאים לתקופה של סבל רב . שנית בשיחותיך איתי אתה אומר לי שאני צריך להתמודד עם השינוי שעלי לעשות וגם לחנך את שתי בנותי לתרבות של אכילה נכונה ופעילות גופנית על מנת שלא יצטרכו לעבור ניתוח כפי שאני עברתי.
 

אני כרגע כשבועיים לאחר היציאה מבית חולים אוכל ושותה ויודע יפה שהניתוח הוא רק ההתחלה וכי השינוי האמיתי הוא בדרך החשיבה וצורת החיים לאורך זמן.
 

אין לי מילים להודות לך על הטיפול בי ולציין שאתה רופא בעל ידע רב מקצועיות רבה ומודה לאלוהים שהכרתי אישיות בעלת עוצמה כמוך. תודה תודה ושוב תודה שלך אסף.

 

מאמרים אחרונים

×

הצהרת נגישות

אתר זה מונגש לאנשים עם מוגבלויות על פי Web Content Accessibility Guidelines 2 ברמה AA.
האתר נמצא תמידית בתהליכי הנגשה: אנו עושים כל שביכולתנו שהאתר יהיה נגיש לאנשים עם מוגבלות.
אם בכל זאת נתקלתם בבעיית נגישות אנא שלחו לנו הערתכם במייל (אל תשכחו בבקשה לציין את כתובת האתר).

אודות ההנגשה באתר:

 • אמצעי הניווט וההתמצאות באתר פשוטים ונוחים לשימוש.
 • תכני האתר כתובים בשפה פשוטה וברורה ומאורגנים היטב באמצעות כותרות ורשימות.
 • מבנה קבוע ואחיד לנושאים, תתי הנושאים והדפים באתר.
 • האתר מותאם לצפייה בסוגי הדפדפנים השונים (כמו כרום, פיירפוקס ואופרה)
 • האתר מותאם לסביבות עבודה ברזולוציות שונות.
 • לאובייקטים הגרפיים באתר יש חלופה טקסטואלית (alt).
 • האתר מאפשר שינוי גודל הגופן על ידי שימוש במקש CTRL וגלגלת העכבר וכן בלחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה הנגללת בצד האתר ונפתחת בלחיצה על הסמלון של כסא הגלגלים.
 • הקישורים באתר ברורים ומכילים הסבר להיכן הם מקשרים.
  לחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה שבצד האתר, מסמנת את כל קישורי האתר בקו תחתון.
 • אנימציות ותכנים מהבהבים: הכפתור המתאים לכך בערכת ההנגשה שבצד האתר , מאפשר להסתיר בלחיצה אחת את כל התכנים באתר הכוללים היבהובים או תכנים המכילים תנועה מהירה (אנימציות, טקסט נע).
 • למתקשי ראיה: מתקשי הראיה שבנינו יכולים להעזר בשני כפתורים הנמצאים בערכת ההנגשה בצדו הימני של האתר, האחד מסב את האתר כולו לגוונים של שחור ולבן, השני מעביר את האתר כולו למצב של ניגודיות גבוהה.