דין היי (כמה קשה לי לקרוא לך דין ולא דר דין....)

דין היי (וואו אתה לא יודע כמה קשה לי לקרוא לך דין ולא דר דין....)

אני חייב לציין כי היכרותי עם דר דין החלה דווקא ברגל שמאל וזאת עקב היותי רגיש מדי וקטנוני.....דין עם הרבה סימפטיה ואמפטיה הסביר לי שהוא נמצא לשרותי וזו זכות גדולה להיעזר בו.... אני מאחר והחלטתי שמספיק לי ונמאס מ-137 הק"ג שעלי שיניתי כיוון - ומאותו רגע החל "רומן" נפלא ביני לבין דין וכמובן אני  גם חייב לציין את יעל הדיאטנית - שבזכותם הפסקתי לשתות קולה בכלל.

אין לי מספיק מילים חמות כדי לתאר את היחס הנפלא שקיבלתי מדין, הדאגה הלווי המתמיד עד כדי כך שנתן לי את הפלאפון שלו האישי על כל בעיה שתצוץ והשביע אותי להתקשר, ולא להתביש. כיום אני כ- 7 חודשים אחרי הניתוח ובטח כולם מתים לדעת כמה רזיתי, אז אני אענה לכם כפי שדין ענה לי ששאלתי

אותו: מה לא מסקרן אותך לדעת כמה רזיתי? לא, הוא ענה לי מה שחשוב לי זה שאתה מרגיש טוב ושאתה פועל לפי מה שאני מלמד אותך המשקל הוא רק תוצאה של כל זה..... טוב, בכל זאת אני לא אהיה רע ואספר לכם שרזיתי 39 קג והיד עוד נטויה.....

אני יכול לכתוב פה עמודים שלמים על הטיפול והדאגה של דין אך מפאת קוצר המקום לא אכתוב. אני רוצה לאחל לך דין שתזכה לעזור ולמעשה להציל במלוא מובן המילה, עוד הרבה אנשים בחייך כי הרבה אומרים שהמציל נפש אחת כאילו הציל עולם ומלואו.......ומי שהציל כל כך הרבה כמוך?????????????

תודה מקרב לב

ישראל גל

חיפה 

×

הצהרת נגישות

אתר זה מונגש לאנשים עם מוגבלויות על פי Web Content Accessibility Guidelines 2 ברמה AA.
האתר נמצא תמידית בתהליכי הנגשה: אנו עושים כל שביכולתנו שהאתר יהיה נגיש לאנשים עם מוגבלות.
אם בכל זאת נתקלתם בבעיית נגישות אנא שלחו לנו הערתכם במייל (אל תשכחו בבקשה לציין את כתובת האתר).

אודות ההנגשה באתר:

 • אמצעי הניווט וההתמצאות באתר פשוטים ונוחים לשימוש.
 • תכני האתר כתובים בשפה פשוטה וברורה ומאורגנים היטב באמצעות כותרות ורשימות.
 • מבנה קבוע ואחיד לנושאים, תתי הנושאים והדפים באתר.
 • האתר מותאם לצפייה בסוגי הדפדפנים השונים (כמו כרום, פיירפוקס ואופרה)
 • האתר מותאם לסביבות עבודה ברזולוציות שונות.
 • לאובייקטים הגרפיים באתר יש חלופה טקסטואלית (alt).
 • האתר מאפשר שינוי גודל הגופן על ידי שימוש במקש CTRL וגלגלת העכבר וכן בלחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה הנגללת בצד האתר ונפתחת בלחיצה על הסמלון של כסא הגלגלים.
 • הקישורים באתר ברורים ומכילים הסבר להיכן הם מקשרים.
  לחיצה על הכפתור המתאים בערכת ההנגשה שבצד האתר, מסמנת את כל קישורי האתר בקו תחתון.
 • אנימציות ותכנים מהבהבים: הכפתור המתאים לכך בערכת ההנגשה שבצד האתר , מאפשר להסתיר בלחיצה אחת את כל התכנים באתר הכוללים היבהובים או תכנים המכילים תנועה מהירה (אנימציות, טקסט נע).
 • למתקשי ראיה: מתקשי הראיה שבנינו יכולים להעזר בשני כפתורים הנמצאים בערכת ההנגשה בצדו הימני של האתר, האחד מסב את האתר כולו לגוונים של שחור ולבן, השני מעביר את האתר כולו למצב של ניגודיות גבוהה.